Warsztaty Muzyczne w Łodzi 2018r.

Warsztaty Muzyczne w Łodzi 2018r.
2018-02-08

W dniach 2-4 lutego, 40-osobowa grupa młodzieży gminy Obrowo z różnych miejscowości brała udział w Warsztatach Muzycznych dla Młodzieży w Łodzi, prowadzonych przez zespół „Mocni w Duchu”.

Młodzi ludzie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności na warsztatach: wokalnych, tanecznych, gitarowych, perkusyjnych oraz orkiestrowych. Były to trzy dni intensywnej pracy, mimo tego uczestnicy mają wiele pozytywnych wspomnień. Przeżyliśmy wspaniałą ucztę duchową oraz czas wielkiej radości. Towarzyszyły nam cudowne wrażenia artystyczne. Do Łodzi przyjechało ok. 230 uczestników z całej Polski. Był to dla nas wszystkich bardzo owocny czas.

Chciałabym gorąco podziękować w imieniu młodzieży, ich rodziców oraz swoim Panu Wójtowi, Andrzejowi Wieczyńskiemu za zapewnienie transportu do Łodzi.

Wyrazy wdzięczności kieruję również do opiekunek: Renaty Kwiatkowskiej oraz Anny Melkowskiej za okazaną pomoc.

Ewelina Mytlewska

fot. Renata Kwiatkowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.