Warsztaty podczas REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

Warsztaty podczas REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
2017-04-14

Dnia, 6 kwietnia podczas Rekolekcji Wielkopostnych, w Zespole Szkół w Osieku nad Wisłą odbyły się WARSZTATY TANECZNO-WOKALNE, pt. „Święty to__!” prowadzone przez Izabelę Woropaj , członka zespołu „MOCNI W DUCHU”, odpowiedzialną za Diakonię Taneczną w Łodzi. Przyjechały również dziewczyny ze wspólnoty „Młodość – Lubię to”, które także przygotowały zajęcia: Natalia, Kasia i Ola.

Po uroczystym powitaniu na sali gimnastycznej przez księdza proboszcza oraz księdza rekolekcjonistę, wszyscy udali się do kościoła na Eucharystię. Po powrocie z kościoła, uczniowie zjedli obiad i wzięli udział w III blokach warsztatowych: flagowym, tanecznym i wokalnym. Zostali podzieleni na trzy grupy: klasy I-II, III-IV, V-VI. Widząc zaangażowanie dzieci i młodzieży można stwierdzić, że Warsztaty spodobały się uczestnikom.

Ewelina Mytlewska 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.