WARSZTATY TANECZNE W OSIEKU NAD WISŁĄ

WARSZTATY TANECZNE W OSIEKU NAD WISŁĄ
2017-10-23

W sobotę, 21 października w remizie strażackiej w Osieku nad Wisłą odbyły się całodniowe WARSZTATY TANECZNE, pt. „Być jak Chrystus”. Zostały zorganizowane dla młodzieży oraz osób dorosłych. Zajęcia prowadzili członkowie zespołu „Mocni w Duchu” z Łodzi. Był to bardzo intensywny dzień, ale jakże radosny i wspaniały! Nauczyliśmy się różnych układów tanecznych pojedynczych, w parach oraz z flagami. Nasi goście pokazali nam, że modlitwa ciałem może być fascynująca.

Serdecznie dziękujemy Izabeli, Lucy, Kubie1 i Kubie 2 za przyjazd i poprowadzenie warsztatów.

Gorące podziękowania kieruję również do: druhów OSP za udostępnienie remizy, KGW „Stajenczynki”, KGW „Osiek nad Wisłą” za pomoc i ciasta, Sławce Nowak za pyszności oraz paniom katechetkom za pomoc.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.