We wtorek 21 04 rozpoczyna się odbiór wielkich gabarytów

We wtorek 21 04 rozpoczyna się odbiór wielkich gabarytów
2020-04-16

W dniach 21 – 24 kwietnia oraz 27 – 28 kwietnia w naszej gminie będą odbierane odpady wielkogabarytowe. Prosimy poinformować nas o potrzebie ich wywozu.

Konieczność odbioru odpadów wielkogabarytowych prosimy zgłaszać 5 dni przed planowanym terminem wywozu telefonicznie nr tel. 678 60 22 wew. 182 lub e-mailowo, pisząc na adres odpadykomunalne@obrowo.pl Zgłaszając potrzebę odbioru, prosimy podać dokładny adres oraz rzeczy, które mają Państwo do wywiezienia.

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych z gminy Obrowo:

Odpady wielkogabarytowe to odpady, które ze względu na swoje rozmiary nie mieszczą się w standardowych pojemnikach i workach. Są nimi na przykład stare meble, rowery, sanki, kołdry, dywany, lustra, duże zabawki.

Uwaga: elektrośmieci (stare lodówki, komputery, pralki, zmywarki) oraz odpady poremontowe i budowlane nie są odpadami wielogabarytowymi i nie będą odbierane wraz z nimi. Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny oraz odpady poremontowe i budowlane oddajemy do punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych. Pszoki są obecnie zamknięte ze względu na epidemię koronawirusa. Poinformujemy Państwa, gdy nasz pszok zostanie otwarty.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.