Weekend w gminie Obrowo

Weekend w gminie Obrowo
2020-01-10

Najbliższy weekend w naszej gminie to przede wszystkim wydarzenia związane z 28. finałem WOŚP. Dokąd jeszcze można się wybrać w weekend w naszym Obrowie?

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przeglądem wybranych wydarzeń.

Sobota, 11 stycznia 2020 roku

  • g. 9.00 Szkoła Podstawowa w Brzozówce: gminny turniej piłki siatkowej dziewcząt klas VII-VIII w Brzozówce i gminny turniej piłki siatkowej chłopców klas VII-VIII w Obrowie.

Niedziela, 12 stycznia 2020 roku

  • g. 10.00 Szkoła Podstawowa w Brzozówce: II gminny turniej piłki siatkowej dorosłych
  • g. 11.00 – 15.00 Zespół Szkół w Dobrzejewicach: 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zaplanowali między innymi występy uczniów, loterię fantową, licytacje oraz słodkie ciastka w kawiarence.
    28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zespole Szkół w Dobrzejewicach
  • od g. 15.00 Szkoła Podstawowa w Obrowie: 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie przewidziano występy uczniów, loterię fantową oraz licytacje.
  • od g. 15.00 Szkoła Podstawowa w Osieku nad Wisłą: 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie występy artystyczne oraz liczne  licytacje. Do kupienia są m. in. grafiki, obrazy, filiżanki, płyty muzyczne, piłka nożna przekazana przez Drużynę Piłki Nożnej z Silna, a także... 120m2 paneli podłogowych. Dla gości będą słodycze oraz tradycyjny, swojski chleb ze smalcem i ogórkiem.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.