WOŚP

WOŚP
2018-12-18

W imieniu całej społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej w Obrowie i Zespołu Szkół w Dobrzejewicach serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Obrowo na XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Imprezy odbędą się 13 stycznia 2019 r.:

- od godz. 11:00 na sali gimnastycznej ZS w Dobrzejewicach,

- od godz. 15:00 na sali gimnastycznej SP w Obrowie.

W programie imprez nie zabraknie występów artystycznych dzieci i młodzieży, licytacji, loterii fantowej, słodkiego poczęstunku i  wielu innych atrakcji. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do tych z Państwa, którzy chcieliby podarować przedmioty na licytację lub loterię fantową o kontakt z organizatorami w powyższych szkołach.

W SP w Osieku nad Wisłą uczniowie wraz z opiekunami będą zbierali pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w formie kwest. 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i współpracy!

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.