WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

2018-02-03

Bal karnawałowy dla  dzieci to niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez małych tancerzy, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. 22 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Łążynie II odbył się bal karnawałowy dla przedszkola oraz klas I-IV.

Tego dnia w szkole pojawiały się przebrane barwnie postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tu wszystkich  przebierańców. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności pociechy miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wystrój holu wprowadził w radosny nastrój i zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który przebrany był za pszczołę Strzałkę. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach wspólnie ze swoimi paniami. Największy zachwyt wywarło na dzieciach pojawienie się „miniona”, który uczestniczył razem z nimi w tańcach.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Impreza umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Dagmara Chmielewska 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.