Wycieczka do Trójmiasta

2017-07-31

W dniach 24-25.07.2017r. z inicjatywy księdza proboszcza, Rafała Bogusa odbyła się wycieczka do Trójmiasta. Została zorganizowana dla ministrantów, scholi „Źródło” oraz innych dzieci i młodzieży z parafii N.S.P.J. w Osieku nad Wisłą. W sumie pojechało 58 osób.

Pierwszego dnia, uczestnicy wycieczki zwiedzili ZOO w Oliwie. Później grupa pojechała do Sopotu, gdzie można było wypocząć na plaży i skorzystać z kąpieli.

Zakwaterowani byliśmy w Gdyni. Uczestnikom wycieczki bardzo podobało się to miejsce. Nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu. Posiłki były bardzo smaczne.

Następnego dnia wyruszyliśmy do Gdańska. Zwiedziliśmy starówkę. Był czas na lody, gofry i upominki. Z Gdańska wyruszyliśmy do Aquaparku w Sopocie, gdzie spędziliśmy trzy godziny na „wodnych szaleństwach”. Pełni pozytywnych wrażeń przyjechaliśmy do Osieka o godz. 19.

Składamy serdeczne podziękowania księdzu proboszczowi za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki!

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.