WYJAZD DO TEATRU LALEK „BAJ POMORSKI”

WYJAZD DO TEATRU LALEK „BAJ POMORSKI”
2016-11-16

W niedzielę, 13.11. wybraliśmy się do Teatru Lalek „Baj Pomorski”. Wyjazd był zorganizowany dla dzieci z kółka teatralnego OSIECKIEGO KLUBU KULTURY, uczniów Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą. Obejrzeliśmy wspaniały i barwny spektakl, z muzyką graną na żywo, pt. „A, może nie”. Jest to zabawna i filozoficzna bajka o przyjaźni oraz radości życia. Baj Pomorski kolejny raz zaprosił nas do swojej „Zaczarowanej Szafy” i wprowadził w magiczny świat. Spektakl bardzo się wszystkim spodobał.

Po obejrzeniu przedstawienia, na dzieci czekała niespodzianka. Dyrektor Baja Pomorskiego, który jednocześnie jest reżyserem spektaklu, pt. „A, może nie”, przybliżył nam historię oraz pracę związaną z teatrem. Mieliśmy okazję wejść na scenę i zobaczyć różne „machiny”, które powodują, że przedstawienia stają się „zaczarowane”. Zwiedziliśmy również garderobę, kostiumerię oraz pracownię krawiecką.

Serdecznie dziękujemy Pani Edycie Łukaszewicz-Lisowskiej, aktorce Baja Pomorskiego, oraz dyrektorowi teatru, Panu Zbigniewowi Lisowskiemu za wspaniałe przeżycia i możliwość zwiedzenia „Zaczarowanej Szafy”. Dla dzieci, małych aktorów, które działają w kółku teatralnym, była to bardzo cenna lekcja TEATRU.

Odwiedzajcie BAJ POMORSKI, który posiada w swoim repertuarze wspaniałe spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Jest to cudowne, pełne tajemnic miejsce…

Gorące podziękowania kieruję również do Pana Wójta Andrzeja Wieczyńskiego oraz Pani Sekretarz, Mirosławy Kłosińskiej za zapewnienie dzieciom transportu. Przy okazji dziękuję kierowcom, którzy zawsze są mili i dowożą nas bezpiecznie na różne kulturalne wydarzenia.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.