Wyjazd dzieci i młodzieży do Ogrodu Zoobotanicznego

2017-07-11

Dzieci z OSIECKIEJ GRUPY WOKALNEJ, śpiewające jednocześnie w scholi „Źródło” pod koniec czerwca pojechały na wycieczkę do Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu. Młodsza grupa w wieku do 9 lat (17 osób) zdobyła 31 maja I MIEJSCE w Konkursie Piosenki Dziecięcej w MDK w Toruniu. Nagrodą dla zespołu był wstęp do Ogrodu. Wybrali się również z nami pozostali członkowie scholi. Tym razem skorzystaliśmy z MZK (linia 46). W Toruniu przesiedliśmy się do tramwaju. Była to nie lada atrakcja dla dzieci. Dzięki podpisaniu umowy przez Wójta Gminy Obrowo z MZK koszt przejazdu był niewielki.

Pogoda dopisała. Dzieci i młodzież bardzo miło spędziły czas, podziwiając bogactwo świata roślinego i zwierzęcego. Serdecznie dziękuję Agnieszce Kwintera i Joannie Cymer za pomoc.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.