Wyróżnienie Marszałka dla Dyrektora SP w Obrowie

Wyróżnienie Marszałka dla Dyrektora SP w Obrowie
2019-06-17

W niedzielę 16 czerwca 2019 r. w CKK Jordanki w Toruniu odbyła się gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.

- Już po raz dziewiętnasty uhonorowaliśmy zasłużone osobistości i zespoły z Kujaw i Pomorza, których dokonania służą rozwojowi regionu. Promujemy w ten sposób warte naśladowania, aktywne i odważne postawy osób reprezentujących różne obszary działalności – podkreślał podczas gali marszałek Piotr Całbecki. 

Nagrody i wyróżnienia przyznano w 13 kategoriach. Wśród 33 wyróżnionych osób znalazł się Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie Artur Affelt, który został wyróżniony w kategorii Edukacja.

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy ambitnych przedsięwzięć w różnych dziedzinach życia zawodowego i prywatnego.

Marzena Słupczewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.