XV Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży

XV Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży
2018-03-20

 W dniach 12-15 marca w „Baju Pomorskim” odbył się XV Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży. Osiek nad Wisłą i okolice godnie reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi w Obrowie oraz Osieckiego Klubu Kultury.

Warto wspomnieć, że na konkurs przyjechali uczestnicy z całego województwa. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Młodzi artyści mieli możliwość zaprezentowania się na profesjonalnej scenie.

W kategorii 6-7 lat, WYRÓŻNIENIE zdobyła Anna Zaremba, uczennica Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą

Kategorię 8-9 lat reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą: Maria Zaremba, Alicja Woźny, Maja Kopystecka oraz Zofia Prus, która zdobyła WYRÓŻNIENIE.

Kategorię 10-12 lat reprezentowali również uczniowie Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą: Amelia Kwintera, Juliusz Chmielewski oraz Jan Mytlewski.

Szkołę Podstawową z Oddziałami Gimnazjalnymi w Obrowie reprezentowały uczennice:

Oliwia Kowalska, Sara Orzeł z własnym monodramem oraz Zuzanna Mytlewska, która zdobyła III miejsce.

Osiek nad Wisłą oraz VIII LO godnie reprezentowała Paulina Murawka.

Gratuluję odwagi i dziękuję dzieciom oraz młodzieży za zaangażowanie.

 

Ewelina Mytlewska

fot. Jacek Melerski

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.