XXIV DIECEZJALNY FESTIWAL PIEŚNI I PIOSENKI RELIGIJNEJ

XXIV DIECEZJALNY FESTIWAL PIEŚNI I PIOSENKI RELIGIJNEJ
2016-10-18

W sobotę, 15 października OSIECKA SCHOLA PARAFIALNA reprezentowała parafię p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Zespół Szkół w Osieku nad Wisłą oraz gminę Obrowo na XXIV DIECEZJALNYM FESTIWALU PIEŚNI I PIOSENKI RELIGIJNEJ W KOWALEWIE POMORSKIM. Gminnym busem pojechało 16 dzieci. Schola wykonała utwór zespołu MOCNI W DUCHU, pt. „Wierny jest Bóg”. Gratulacje należą się MACIEJOWI RUMIŃSKIEMU, który wystąpił w kat. SOLISTA do 12 lat. Zaśpiewał on piosenkę, pt. „Schowaj mnie” i zdobył III MIEJSCE. Pozostałym dzieciom należą się również wielkie wyrazy uznania, gdyż sumiennie przygotowywały się do festiwalu i godnie reprezentowały naszą gminę. Zostaliśmy wzbogaceni o kolejne doświadczenie.

Należy wspomnieć, że OSIECKA SCHOLA PARAFIALNA pięknie wyglądała na scenie. Jest to zasługa ofiarodawców, którzy wpłacali „datki” na zakup „szatek”. W imieniu dzieci serdecznie dziękuję!!! Gorące podziękowania składam również PANI EWIE TOMCZAK oraz PANI ELŻBIECIE DOROCH za wykrojenie i uszycie strojów dla scholi. Te wspaniałe kobiety, pomimo wielu obowiązków uczyniły to BEZPŁATNIE!

Ewelina Mytlewska - opiekun zespołu

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.