Zaśpiewaj hymn z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną

Zaśpiewaj hymn z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną
2020-04-18

Toruńska Orkiestra Symfoniczna organizuje akcję nagrania Hymnu Państwowego. Każdy może wziąć w niej udziałl udział. Na czym polega akcja? Ze strony internetowej TOS należy pobrać plik z muzyką, do podkładu zaśpiewać hymn. Nagranie śpiewu przesłać do TOS do 20 kwietnia.

Przesłane nagrania wideo zostaną dołączone do ścieżki dźwiękowej zrealizowanej przez muzyków Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Prezentacja wspólnej pracy będzie miała miejsce w Święto Konstytucji 3 Maja za pośrednictwem mediów społecznościowych Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej.

Szczegóły:  http://tos.art.pl/pl/kat_3,10,248_zaspiewajhymnzTOS.html

Podkład muzyczny, do którego należy nagrać partię wokalną, dostępny jest do pobrania na stronie internetowej:  http://tos.art.pl/pl/kat_3,10,248_zaspiewajhymnzTOS.html

  • materiał MIDI należy odtwarzać w słuchawce,
  • klasnąć w dłonie na czwarte uderzenie metronomu,
  • nagranie wideo musi być w jednym ujęciu.

Plik z nagraniem opisanym imieniem i nazwiskiem należy przesłać do 20.04.2020 r. na adres e-mail: edukacja@tos.art.pl
Wykorzystane zostanie pierwszych 100 nadesłanych nagrań.

Wszelkie pytania należy kierować na adres e-mail: edukacja@tos.art.pl

Udział w akcji jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu zamieszczonego na stronie internetowej http://tos.art.pl/pl/kat_3,10,248_zaspiewajhymnzTOS.html

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.