Zatroszcz się o Ziemię z fundacją Trybik

Zatroszcz się o Ziemię z fundacją Trybik
2020-07-24

Fundacja Trybik rozpoczęła cykl ekologicznych warsztatów pt. "W trosce o Ziemię". W warsztatach mogą brać udział dzieci i młodzież z gmin Obrowo i Lubicz.

Jak piszą organizatorzy, uczestnicy warsztatów ocenią sytuację ekologiczną na świecie, zastanowią się, co można byłoby zmienić, aby ochronić naszą planetę przed zagładą. Na spotkaniach będzie można m.in. ozdabiać bawełniane torby i wykonywać przedmioty z materiałów przeznczonych do recyklingu. – Mam nadzieję, że uda nam się wypracować proekologiczne zachowania w naszych domach. Postaramy się, by czas spędzony z nami był nie tylko przyjemny, ale i pożyteczny – mówi Barbara Mońko, założycielka fundacji Trybik.

Na zajęcia obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona. Telefon kontaktowy: 508 256 559. Będziemy informować o terminie warsztatów.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.