Zawodnicy „Komety Obrowo” na obozie treningowym

Zawodnicy „Komety Obrowo”  na obozie treningowym
2016-07-29

W dniach 20-26 lipca, młodzi kolarze z Gminy Obrowo uczestniczyli w wyjazdowym obozie treningowym Akademii Michała Kwiatkowskiego Copernicus - Lidzbark 2016. Tygodniowy pobyt nad jeziorem Lidzbarskim ukierunkowany był na budowanie formy sportowej przed drugą częścią sezonu, która rozpocznie się startem 05.08. w Grudziądzu. Codziennie zawodnicy „Komety” realizowali specjalistyczne jednostki treningowe przejeżdżając na rowerach od 25 do 60km. Poza głównym treningiem młodzi adepci kolarstwa aktywnie spędzali czas nad jeziorem, podczas gier i zabaw rekreacyjnych, uczestniczyli także w turnieju tenisa stołowego. Pobyt zawodników „Komety” był współfinansowany przez Gminę Obrowo, a intensywnie przepracowany okres pod okiem trenera Bartosza Piotrowskiego przyniesie wymierne efekty podczas najbliższych wyścigów.

Z kolarskim pozdrowieniem, Andrzej Kiejnowski.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.