Zbiórka dla DPS „Dom Kombatanta” w Dobrzejewicach

Zbiórka dla DPS „Dom Kombatanta” w Dobrzejewicach
2020-04-23

GOPS w Obrowie prowadzi zbiórkę jednorazowych maseczek i rękawiczek w rozmiarze M i L dla Domu Pomocy Społecznej w Dobrzejewicach.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie prowadzi zbiórkę najpotrzebniejszych środków ochrony osobistej dla Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Dobrzejewicach.

- Zbiórka ma charakter społeczny mówi Renata Kwiatkowska, kierownik GOPS w Obrowie. – W Domu Pomocy Społecznej w Dobrzejewicach przebywają głównie mieszkańcy naszej gminy. Wielu osób pyta nas, jak można wspomóc DPS. Po rozmowach z kierownictwem placówki wiemy, że bardzo przyda się każda ilość maseczek jednorazowych i rękawiczek w rozmiarach M i L. Opiekunom mieszkańców domu brakuje czasu na ich pranie i prasowanie.

Osoby chcące przynieść środki ochronne dla DPS proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z  Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Obrowie. Numer tel. 720 828 569.

Dom Pomocy Społecznej w Dobrzejewicach prowadzony jest przez Starostwo Powiatowe w Toruniu. Zbiórka odbywa się w porozumieniu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.