Zdrowie najważniejsze. Rezygnujemy z gminnych dożynek

Zdrowie najważniejsze. Rezygnujemy z gminnych dożynek
2020-08-28

"Nam też jest przykro, że musimy zrezygnować ze spotkania z Państwem. Rzeczywistość wymusza jednak czasem podejmowanie trudnych i niepopularnych decyzji." Wójt i przewodniczący rady gminy informują o odwołaniu dożynek.

Szanowni Państwo, drodzy Rolnicy z naszej gminy Obrowo!

2020 rok postawił przed nami wszystkimi nowe zadania. Do tych przeciwności, z którymi niestety często się Państwo mierzą, takimi jak np. susza czy powódź, teraz doszły nowe. Domyślamy się, jak wiele niepokoju i lęku wnosi epidemia w Państwa życie i pracę. Tym bardziej więc dziękujemy za tegoroczne żniwa. Dziękujemy, że na naszych stołach znów zagości chleb ze świeżej mąki.

Co rok dziękowaliśmy Państwu osobiście, spotykając się na naszych gminnych dożynkach. W tym roku jednak nie organizujemy Święta Plonów. Żałujemy, ale podjęliśmy tę decyzję w trosce o bezpieczeństwo uczestników dożynek podczas trwającej pandemii. Nam też jest przykro, że musimy zrezygnować ze spotkania z Państwem. Rzeczywistość wymusza jednak czasem podejmowanie trudnych i niepopularnych decyzji.

Jeszcze raz zapewniamy o naszej wdzięczności za to, że w tym niespokojnym roku jak zawsze będziemy mieć chleb.

Pozdrawiamy Państwa serdecznie!

przewodniczący rady gminy Obrowo Roman Skórski
wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński

 

 

Zdjęcie: Krzysztof Majewski, foto.mkot.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.