ŻEGNAJ PODSTAWÓWKO!

ŻEGNAJ PODSTAWÓWKO!
2016-07-19

Dnia, 23.06.2016r. uczniowie klasy VI ZESPOŁU SZKÓŁ W OSIEKU NAD WISŁĄ pożegnali swoją podstawówkę. Otrzymali świadectwa, wielu odebrało nagrody a rodzice gratulacje. Po części oficjalnej zaprosiliśmy wszystkich zebranych, czyli nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów V klasy na program artystyczny, który wspólnie przygotowaliśmy. Powspominaliśmy lata szkolne,  podziękowaliśmy  nauczycielom. Ułożyliśmy specjalnie dla nich piosenki. Uczniowie bardzo związali się ze swoją ukochaną szkołą. Ciężko było się rozstać. Młodsi koledzy z V klasy pięknie pożegnali VI a i VI b. Ułożyli o nich wierszyki, wręczyli bukiety kwiatów. Nie obyło się bez wzruszeń, łez… Po uroczystości, rodzice zaprosili wszystkich pracowników szkoły na poczęstunek a młodzież na PIZZĘ. Były również tańce. Wspomnieniom nie było końca... Nasza osiecka szkoła to bardzo przyjazne miejsce. Nauczyciele i inni pracownicy znają imiona wszystkich uczniów. Dzieci przez te lata czuły się bezpiecznie i „swojsko”.  Teraz czeka gimnazjum – nowy etap życia. Mamy nadzieję, że tam będą czuły się równie dobrze.

W imieniu rodziców składam serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom za ich ciężką pracę, za edukację naszych dzieci. Wyrazy wdzięczności kieruję również do pracowników niepedagogicznych, bez których szkoła nie mogłaby funkcjonować . Dziękujemy bardzo za stworzenie naszym pociechom przyjaznej atmosfery!  Młodzieży życzymy powodzenia oraz sukcesów w gimnazjum!

Udanego wypoczynku!

Ewelina Mytlewska – animator kultury

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.