Zestawy piśmiennicze od wójta dla WOŚP

Zestawy piśmiennicze od wójta dla WOŚP
2020-01-10

Trzy eleganckie zestawy piśmiennicze – po jednym dla każdego sztabu w naszej gminie – przekazał wójt Wieczyński na licytacje na rzecz WOŚP.

W naszej gminie na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działają trzy sztaby, które prowadzą zbiórki na rzecz Orkiestry. Wójt gminy Andrzej Wieczyński oraz sekretarz Mirosława Kłosińska regularnie wspierają wolontariuszy oraz przekazują wszystkim sztabom prezenty na licytacje.  W tym roku władze gminy przekazały eleganckie zestawy piśmiennicze oraz książki.

- Mieszkańcy naszej gminy wielokrotnie udowadniali, że potrafią wspierać potrzebujących – mówi wójt gminy Andrzej Wieczyński. - Zachęcam więc również do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pani sekretarz i ja odwiedzamy sztaby i kupujemy na licytacjach przedmioty przekazane przez innych.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.