Zuzanna Charyga z sukcesem

Zuzanna Charyga z sukcesem
2016-06-27

Zuzanna Charyga UKS Kometa Obrowo wywalczyła tytuł Vice Mistrzyni Polski Szkółek Kolarskich!

W Raszkowie k/Ostrowa Wielkopolskiego w miniony weekend rozgrywane był Mistrzostwa Polski w kolarstwie uczniów szkół podstawowych. Reprezentanci "Komety" - Szkółka Kolarska Copernicus uczestniczyli w zawodach w następującym składzie. Zuzanna Charyga, 

Tomasz Błażejewski rocznik 2005, Jakub Kasparow, Oskar Lipiński rocznik 2004 trener Bartosz Piotrowski. Po kilku miesiącach ciężkich treningów i startach szkoleniowych dla młodych kolarzy z Obrowa przyszedł czas na ogólnopolski wyścig najwyższej rangi. Wśród uczestników zawodów znaleźli się reprezentanci m.in. Warszawy, Krakowa, Szczecina, Kalisza, Grudziądza, Torunia, Olsztyna. Wszyscy nasi zawodnicy walczyli ambitnie i na miarę swoich aktualnych możliwości. Życiowy sukces odniosła Zuzanna Charyga zdobywając dwa medale srebrny w wyścigu ze startu wspólnego i brązowy w jeździe indywidualnej na czas, tracąc zaledwie 0,3 sek do "srebra"!!! Wysokie 6 miejsce w wyścigu indywidualnym na czas zajął Tomasz Błażejewski. Dobrze zaprezentowali się także Jakub Kasparow i Oskar Lipiński zajmując w licznie obsadzonej kategorii rocznik 2004 miejsca w połowie stawki. "Przed naszymi zawodnikami czas teraz na zasłużony wakacyjny odpoczynek - mówi trener Piotrowski, ale już 20 lipca wracamy do treningów na wyjazdowym zgrupowaniu w Lidzbarku. Będzie to intensywny okres przygotowań do drugiej części sezonu kolarskiego, który ruszy na początku sierpnia." 

Z kolarskim pozdrowieniem" Andrzej Kiejnowski.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.