Życzenia z okazji Dnia Pielegniarek i Położnych

Życzenia z okazji Dnia Pielegniarek i Położnych
2020-05-12

"Są Państwo dla nas prawdziwym oparciem i wzorem" napisali w życzeniach dla Pielęgniarek i Położnych wójt gminy Andrzej Wieczyński i sekretarz Mirosława Kłosińska. 12 maja przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych.

Drogie Panie Pielęgniarki i Położne, Szanowni Panowie Pielęgniarze!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych przekazujemy Państwu słowa wdzięczności i uznania. W obecnym czasie jeszcze bardziej uświadamiamy sobie, jak bardzo Was potrzebujemy. Praca, jaką Państwo wykonują, jest bezcenna, a serce i wrażliwość, jakie w nią wkładacie, przyspieszają, a często nawet umożliwiają powrót do zdrowia. Są Państwo dla nas prawdziwym oparciem i wzorem w zarówno w czasie indywidulanych zmagań z chorobą, jak i okresie pandemii koronawirusa, której skutki odczuwamy wszyscy.

Dziękujemy za szlachetność, empatię i profesjonalizm, bez których żaden zabieg, żadna rekonwalescencja nie byłyby możliwe.

Życzymy, aby pacjenci jak najczęściej obdarzali Państwa szacunkiem i uznaniem. Gmina Obrowo zapewnia Was o swojej życzliwości i wdzięczności za okazywaną pomoc.


Andrzej Wieczyński, wójt gminy Obrowo
Mirosława Kłosińska, sekretarz gminy Obrowo

Razem z życzeniami przekazujemy utwór nagrany dla Państwa przez mieszkańców naszej gminy Obrowo.
Link do posłuchania utworu
Piosenka jest muzycznym podziękowaniem za Wasz trud. Nagranie zostało przygotowane przez Janusza Lewandowskiego, Oliwię Kowalską, Natalię Kowalską, Martynę Foksińską i Zuzannę Mytlewską. Tekst napisała Joanna Karczewska.

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.