W maseczkach odbierali świadectwa

W maseczkach odbierali świadectwa
2020-04-24

W maseczkach, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, odbierali świadectwa absolwenci Zespołu Szkół w Dobrzejewicach.

Rok szkolny zakończyli uczniowie klasy trzeciej Zespołu Szkół w Dobrzejewicach. Ze względu na epidemię koronawirusa świadectwa odbierali maseczkach, w dziesięciominutowych odstępach, zachowując bezpieczną odległość od innych osób.

Jako pierwsza świadectwo  odebrała Weronika Kilanowska, najlepsza absolwentka, która skończyła dobrzejewickie liceum z wyróżnieniem. Po niej świadectwa wręczano kolejnym absolwentom.

- Gratuluję uczniom i rodzicom. To szczególne zakończenie roku, podczas którego nosimy maseczki i unikamy bezpośrednich gratulacji, na pewno zostanie w naszej pamięcimówił dyrektor szkoły Janusz Iwański.

***

Nabór do klasy pierwszej z rozszerzonym angielskim Liceum Ogólnokształcącego w Dobrzejewicach będzie prowadzony. Dyrekcja szkoły zaprasza wszystkich chętnych. Termin naboru nie jest jeszcze znany - dyrekcja szkoły poda go, gdy Kurator Oświaty podejmie decyzje w tym zakresie.
Więcej informacji

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.