Aktualności

2019-10-25

Klub Młodzieżowy „Akademia”

Klub Młodzieżowy „Akademia”
Kategoria:   Informacje
Za nami prawie drugi miesiąc działania projektu pt. Klub Młodzieżowy „Akademia” realizowanego przez Centrum Szkoleń i Rozwoju „Akademia”, który adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, tj. od 7-18 lat zamieszkujących na terenie Gminy Obrowo, spełniających kryteria uczestnictwa w projekcie.
więcej
2019-10-23

DZIEŃ PIECZONEJ RYBY W OSIEKU NAD WISŁĄ

Kategoria:   Informacje
15 września 2019r. na placu przy kościele w Osieku nad Wisłą odbył się Festiwal Pieczonej Ryby. Piękna pogoda oraz zapewnione atrakcje spowodowały, że uczestnicy festynu przyjemnie spędzili czas na świeżym powietrzu. Organizatorem imprezy była Parafia NSPJ w Osieku nad Wisłą.
więcej
2019-10-23

Szkolenie dla podejmujących działalność gospodarczą

Kategoria:   Informacje
Serdecznie zapraszamy osoby chcące założyć działalność gospodarczą na szkolenie:dla potencjalnych beneficjentów z zasad opracowywania wniosku o przyznanie pomocy i biznesplanu dla przedsięwzięcia: podejmowanie działalności gospodarczej w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
więcej
2019-10-22

Polowanie zbiorowe

Zarząd Koła Łowieckiego MŁODNIK w Złotorii niniejszym informuję, że dnia 26.10.2019 r. planuje zorganizowanie polowania zbiorowego, które rozpocznie się o godzinie 7:00 a zakończy o godzinie 17:00. Miejscem polowania będą remizy środpolene na terenie obwodu.
więcej
2019-10-22

Integracyjne spotkania mieszkańców wsi Dzikowo

Integracyjne spotkania mieszkańców wsi Dzikowo
Kategoria:   Galeria,  Informacje
Sołtys Włodzimierz Sokołowski wraz z Radą Sołecką ambitnie realizują swoje zamierzenia integrujące mieszkańców swej małej ojczyzny. Zaczęło się od spotkania wielkanocnego dzieci i rodziców z „Zającem”. Następnie było sprzątanie lasów ze śmieci. Zebraliśmy 23 worki śmieci i wiele gabarytowych przedmiotów, dodaje sołtys Sokołowski, a za udział w akcji sprzątania naszej wsi były słodycze i leśne dary od Pana Nadleśniczego z Dobrzejewic.
więcej
2019-10-17

Oferta pracy

Kategoria:   Informacje
GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku realizuje projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.
więcej
2019-10-17

Kolejne drony trafiły do jednostek OSP i GOK-u

Kolejne drony trafiły do jednostek OSP i GOK-u
Kategoria:   Informacje
W imieniu społeczności strażackiej OSP Zawały, Kawęczyn i Osieka nad Wisłą, a także Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie, składam serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników szkoleń komputerowych z „Systemów Geoinformatycznych w praktyce wraz z pozyskiwaniem danych przestrzennych” z wykorzystaniem dronów, dzięki którym dla powyższych jednostek firma szkoląca tj. Baza – Akademia Kompetencji Sp. z o.o. z Warszawy podarowała nieodpłatnie kolejne cztery drony o wartości 4.850,00 zł każdy.
więcej
2019-10-17

Rozdano medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Rozdano medale za długoletnie pożycie małżeńskie
Kategoria:   Galeria,  Informacje
W dniu 10 września 2019 r. w Sali Bankietowej „Finezja” w Brzozówce odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie Państwu Zofii i Józefowi Krajewskim z Łążyna II, którzy na ślubnym kobiercu stanęli 50 lat temu. W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy medale wręczył wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński.
więcej
2019-10-16

Pomoc KRUS

Pomoc KRUS
Kategoria:   Informacje
Pomoc KRUS dla poszkodowanych rolników w wyniku wystąpienia niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w 2019 r.
więcej
2019-10-11

X Forum Organizacji Pozarządowych

Kategoria:   Informacje
Zapraszamy na XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędzie się 25 października 2019 w Toruniu. Gościnne sale Dworu Artusa będą miejscem rozmów, warsztatów, dyskusji i spotkań przedstawicieli trzeciego sektora.
więcej
2019-10-08

Szkolenie

Kategoria:   Informacje
informacji o szkoleniu w zakresie stosowania środków ochrony roślin (szkolenie chemizacyjne) organizowanym przez firmę SZKOLTEX Daniel Sochacki z Lublina.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.