Aktualności

2019-01-18

Kondolencje

Kondolencje
Kategoria:   Informacje
Łącząc się w żałobie i smutku chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia Rodzinie, Współpracownikom i Mieszkańcom Miasta Gdańska.
więcej
2019-01-10

Turniej tenisa stołowego

Kategoria:   Informacje
13 stycznia 2019 roku od godz. 10 na hali sportowej w Brzozówce zostanie rozegrany Turniej Tenisa Stołowego Dla Mieszkańców Gminy Obrowo. Zapraszamy!
więcej
2018-12-22

Wigilia dla samotnych

Wigilia dla samotnych
Kategoria:   Galeria,  Informacje
19 grudnia 2018 r. Wójt Gminy Obrowo wraz z pracownikami socjalnymi GOPS w Obrowie zorganizował Wigilię dla osób samotnych, bezdomnych i niepełnosprawnych z terenu całej gminy.
więcej
2018-12-20

SP w Łążynie II naprzeciw wyzwaniom nowoczesnej Europy

Kategoria:   Informacje
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie II (za sprawą nauczycielek: Elżbiety Zbąskiej i Agnieszki Kilińskiej) została zakwalifikowana do udziału w programie europejskim SOLIDARNOŚĆ. PODAJ DALEJ! Jego liderem jest francuska Liga Edukacji, a partnerami projektu są: Fundacja Szkoła z Klasą (Polska), Centrum Badań nad Pokojem (Chorwacja) oraz Fundacja Cives (Hiszpania). Dzięki wsparciu europejskiego programu Erasmus+ projekt ten nabrał wymiaru międzynarodowego.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.