Aktualności

2017-10-06

Z cyklu „Koncerty Grudniowe”

Kategoria:   Kultura,  Informacje
Zapraszamy mieszkańców gmin Czernikowo, Obrowo, powiatu toruńskiego i nie tylko na wyjątkowe spotkanie z wybitnym piosenkarzem, aktorem, kabareciarzem Jackiem Wójcickim, który od wielu lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. „Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Na koncertach tworzy kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show”.
więcej
2017-09-19

Dożynki parafialne

Kategoria:   Informacje
10 września w Kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Obrowie odbyły się parafialne dożynki i dziękczynienie za 21 lat istnienia parafii, połączone ze zbiórką na rozbudowę kościoła. Tegorocznymi organizatorami uroczystości byli: ksiądz Proboszcz, Radni Obrowa oraz Sołtysi wraz z Radami Sołeckimi. W obchodach święta rolników wzięli udział mieszkańcy Obrowa oraz goście z pozostałych miejscowości gminy.
więcej
2017-09-19

Dotacje na założenie działalności gospodarczej!

Kategoria:   Informacje
„Fabryka firm” to projekt partnerski realizowany przez Stowarzyszenie CTI e-Misja, który ma na celu podjęcie samozatrudnienia przez osoby bezrobotne lub bierne zawodowo. Uczestnicy mogą otrzymać dotację w kwocie do 24 400 zł na założenie własnej firmy.
więcej
2017-09-18

E-składki – nowa usługa dla ubezpieczonych w KRUS

E-składki – nowa usługa dla ubezpieczonych w KRUS
Kategoria:   Informacje
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że w związku z zaplanowanym uruchomieniem nowej usługi – e-składki, umożliwiającej użytkownikom Portalu dla Rolników eKRUS opłacanie składek z tytułu ubezpieczenia społecznego oraz zdrowotnego w formie bezpośrednich zleceń płatniczych on-line, zawarte zostało pomiędzy KRUS a Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. (KIR) porozumienie dotyczące obsługi płatności elektronicznych w oparciu o usługę Paybynet.
więcej
2017-09-13

Informacja

Informacja
Kategoria:   Informacje
INFORMACJA DOTYCZĄCA WARUNKÓW PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MJRA H. SUCHARSKIEGO W OSIEKU N/WISŁĄ W ZWIĄZKU Z ROZBUDOWĄ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
więcej
2017-09-12

Podpisanie umowy

Podpisanie umowy
Kategoria:   Z urzędu,  Informacje
W dniu 1 września 2017 roku w Delegaturze Kujawsko - Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego we Włocławku nastąpiło uroczyste przekazanie umowy przez Wicewojewodę Józefa Ramlau na ręce Wójta Gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego na dofinansowanie zadania inwestycyjnego realizowanego przez gminę polegającego na nadbudowie i przebudowie budynku Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą.
więcej
2017-09-11

Komunikat ARiMR

Komunikat ARiMR
Kategoria:   Informacje
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina wszystkim rolnikom poszkodowanym w wyniku sierpniowych klęsk żywiołowych o konieczności zgłoszenia tego faktu do ARiMR.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.