O zespole

Uczniowski Klub Sportowy „Feniks Obrowo” został utworzony w lipcu 2012 roku. Prowadzimy całoroczne zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży od 6 do 15 roku życia. Oprócz profesjonalnego szkolenia młodych piłkarzy, dużą uwagę zwracamy także na to, aby treningi były przyjemne i dostarczały dużo pozytywnej energii. Trenerami w naszym klubie są osoby z wykształceniem pedagogicznym i posiadające odpowiednie przeszkolenie państwowe z zakresu prowadzenia zajęć z piłki nożnej.  Obecnie prowadzimy zajęcia na Sali sportowej w Szkole w Obrowie i w Szkole w Osieku nad Wisłą, oraz na boisku Orlik w Dobrzejewicach. Nasz Klub cały czas się rozwija, dlatego od września 2016 roku utworzymy zajęcia piłkarskie dla przedszkolaków, o szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce.

Oprócz regularnych treningów piłkarskich, dzieci i młodzież z naszego klubu biorą udział w ciekawych wydarzeniach i wycieczkach tj. wyjazdy na mecze czołowych polskich drużyn, cykliczny program „Ferie z Feniksem”, kilkudniowe zgrupowania sportowe i wiele innych wydarzeń, o których można poczytać na naszym profilu FB oraz stronie internetowej www.feniksobrowo.pl.

Zapraszamy na treningi.

Z piłkarskimi pozdrowieniami
Zespół UKS Feniks Obrowo

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.