11 listopada – zmiana terminu odbioru odpadów

11 listopada – zmiana terminu odbioru odpadów
2020-11-09

Ze względu na Święto Niepodległości przypadające w środę 11 listopada  MPO odbierze odpady z Głogowa we wtorek 10 listopada i w czwartek 12 listopada.

W środę 11 listopada Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu nie odbierze odpadów z Głogowa, ponieważ jest to święto – dzień wolny od pracy. Odpady zostaną odebrane w następujących dniach:

Wtorek 10 listopada, Głogowo - lewa strona jadąc od Torunia w kierunku Obrowa, m.in. ulice: Młodzieżowa, Cicha, Spokojna, Kręta, Olimpijska, Akacjowa, Wiosenna, Warszawska, Długa,  Sportowa, Olszynowa.

Czwartek 12 listopada, Głogowo - prawa strona jadąc od Torunia w kierunku Obrowa, m. in. ulice: Lisia, Wilcza, Sarnia, Rysia, Bobrowa, Malinowa, Jeżynowa, Wrzosowa , Borowikowa, Grzybowa, Jagodowa, Poziomkowa, Jałowcowa.

fot. Małgorzata Litwin

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.