Bal karnawałowy dla najmłodszych z Kawęczyna

Bal karnawałowy dla najmłodszych z Kawęczyna
2017-02-01

W dniu 21 stycznia 2017 roku Ochotnicza Straż Pożarna w Kawęczynie, Radna Gminy Obrowo, Sołtys wsi Kawęczyn oraz Rada Sołecka sprawiły dzieciom wielką radość. W remizie "Osiecka Grupa Teatralna" z Osieka nad Wisłą pod kierownictwem pani Eweliny Mytlewskiej przedstawiła baśń pt. "Zabawa w Śpiącą Królewnę", był to występ bardzo profesjonalny, dużo śmiechu, humoru i zabawy. Jest to wspaniały zespół aktorów, którzy rozpowszechniają kulturę na terenie Gminy Obrowo i nie tylko, tworzą spektakle na różne okazje m.in. Dzień Niepodległości, Dzień Kobiet, Dzień Matki itp. łączy ich wszystkich miłość do teatru i muzyki. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mogliśmy gościć u siebie tak wspaniałą grupę.

W dalszej części odbyła sie zabawa dla najmłodszych, wybrano króla i królową  balu, były konkursu, gry, zabawy i nagrody. Dzieci poprowadziła nauczycielka Emilia Kokot mieszkanka Kawęczyna. Szczególnym gościem wieczoru był Mikołaj, który obdarował dzieci  słodyczami. Dzieci i dorośli mili zapewnieni ciepły posiłek.

Imprezę uświetnił muzyk Andrzej Gęsicki. Frekwencja dopisała.

Dziękujemy Panu Wójtowi gminy Obrowo Andrzejowi Wieczyńskiemu, Pani sekretarz gminy Obrowo Mirosławie Kłosińskiej, którzy nigdy nie odmówili pomocy, zawsze obecni na wszystkich spotkaniach, swoją życzliwością i wsparciem zachęcają do dalszego działania. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy.

Maria Lewandowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.