e-akademia na Święto Niepodległości 2020

e-akademia na Święto Niepodległości 2020
2020-11-10

Osiecka Grupa Teatralno - Wokalna wraz z dziećmi przyzwyczaiła nas do wspólnego, radosnego świętowania odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, aktorzy przygotowali e-akademię.

Osiecka Grupa Teatralno - Wokalna wraz z dziećmi przyzwyczaiła nas do wspólnego, radosnego świętowania odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, zorganizowanie tradycyjnego patriotycznego spotkania nie było możliwe. Dlatego nasi aktorzy zdecydowali o stworzeniu programu w innej formie. Tradycja gminnych obchodów narodowego święta zostanie utrzymana. Aktorzy przygotowali e-akademię. Nagrali piosenki i recytacje wierszy o treści patriotycznej. Prezentujemy ich dzieło: 25 nagrań, które razem składają się na pierwszą w historii gminy e-akademię.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.