Głogowo zwyciężyło w turnieju halowej piłki nożnej dorosłych

2020-01-12

Drużyna z Głogowa zwyciężyła w noworocznym turnieju halowej piłki nożnej dorosłych. Drugie miejsce zajęło Silno, a trzecie Wisła Osiek. Zwycięzcy otrzymali Puchar Wójta Gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego.

Głogowianie zwyciężyli w noworocznym turnieju halowej piłki nożnej dorosłych rozegranym 5 stycznia na hali sportowej w Osieku nad Wisłą. Drugie miejsce zajęło Silno, a trzecie Wisła Osiek. W czwartym turnieju sezonu 2019/2020 startowało sześć zespołów z terenu gminy Obrowo.

Zwycięska drużyna z Głogowa, otrzymała puchar Wójta gminy Obrowo Pana Andrzeja Wieczyńskiego. Organizatorem rozgrywek był Urząd Gminy w Obrowie.

Wyniki turnieju noworocznego 2020

Piąty turniej zostanie rozegrany 26 stycznia od godz. 10.00 na hali w Dobrzejewicach.