Koncert „Uwielbienie” we Włocławku

Koncert „Uwielbienie” we Włocławku
2019-07-02

 Schola „Źródło” z parafii w Osieku nad Wisłą wzięła udział w jubileuszowym, X Koncercie „Uwielbienie”, który odbywa się w Boże Ciało w Parku im. H. Sienkiewicza we Włocławku. W tym roku we Włocławku, wystąpili soliści: Marta Florek, Małgorzata Szarek, Magdalena Grzechnik, Anna Bystroń-Jajkiewicz, Marcin Jajkiewicz, Natalia Bajak, Leye Oladipupo i Andrzej Skorupa. Towarzyszyła im Krakowska Orkiestra Kameralna „Dell’ Arte” pod dyrekcją Piotra Pałki oraz zespół Sebastiana Iwanowicza. Na scenie pojawił się również chór Voice Angeli, zespół Voice Masters, schola z parafii Św. Stanisława we Włocławku oraz zespół dziecięcy z Lubania. Dla dzieci i młodzieży to ogromne przeżycie, gdyż pojawiły się na scenie z profesjonalnymi, znanymi muzykami z Polski oraz Afryki. Oczywiście wspominać będą również próby. Koncert ten, to przede wszystkim wspólne uwielbienie Boga, to świadectwo naszej wiary. To wielkie wydarzenie, na które przyjeżdżają tłumy z całej Polski.

Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu za zapewnienie transportu do Włocławka.

Ewelina Mytlewska

fot. Robert Kowalewski

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.