Młodzi kolarze UKS Kometa Obrowo odnoszą pierwsze sukcesy

2016-06-15

W minioną sobotę 11.06.2016 w Łasinie pow. grudziądzki, przy III Ogólnopolskim Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Gruta rozegrane zostały wyścigi kolarskie dla najmłodszych adeptów kolarstwa. Reprezentanci Komety Obrowo spisali się znakomicie i wrócili do domu z pucharami!
Najlepsza w swojej kategorii wiekowej (rocznik 2005) była Zuzanna Charyga, tym samym wywalczyła pierwsze zwycięstwo w barwach "Komety". Wśród chłopców po zaciętej rywalizacji Jakub Kasparow zajął 2 miejsce w kategorii rocznik 2004. Na wysokim 5 miejscu uplasował się Oskar Lipiński a na 9 rywalizację zakończył Tomasz Błażejewski. Na sukcesy Zawodników prowadzonych przez Trenera Bartosza Piotrowskiego złożyły się zaangażowanie młodych kolarzy, systematyczne treningi i udział w kilku startach szkoleniowych. Sezon kolarski w pełni, przed nami kolejne starty!!! Trzymajcie kciuki!!! Z kolarskim pozdrowieniem, Andrzej Kiejnowski.