Najpiękniejsza kartka świąteczna – konkurs

Najpiękniejsza kartka świąteczna – konkurs
2020-11-13

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym. Na kartki świąteczne czekamy do 2 grudnia. Najpiękniejsze prace gmina będzie wysyłać ze świątecznymi życzeniami.

Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie organizuje konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a nadesłane prace będą oceniane w sześciu kategoriach wiekowych:

  • kategoria I – dzieci do 6 lat
  • kategoria II – 7 – 9 lat
  • kategoria III – 10 – 12 lat
  • kategoria IV – 13 – 15 lat
  • kategoria V – 16 - 18 lat
  • kategoria VI – osoby dorosłe

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba przesłać swoją pracę – konkursową kartkę świąteczną, zaprojektowaną w formacie nie większym niż A5 – do 2 grudnia 2020 roku na adres:

Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie,
ul. Aleja Lipowa 29, 87-126 Obrowo

Materiały i technika wykonania pracy są dowolne. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie wraz z pracą karty zgłoszenia (załącznik nr 1) oraz pisemnego oświadczenia (załącznik nr 2 i 3).

Prace oceniać będzie komisja konkursowa powołana przez organizatora. Kryteria oceny ustalone zostają w następujący sposób: pomysłowość i oryginalność, jakość i estetyka wykonania, technika plastyczna (trudność i pracochłonność), kreatywność.

Pierwsze 3 miejsca i wyróżnienia nagrodzimy, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa w konkursie. Najpiękniejsze prace gmina będzie wysyłać ze świątecznymi życzeniami do szkół, przedszkoli i przyjaciół Obrowa.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 grudnia 2020 roku, o wynikach konkursu uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie.

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1 - karta zgłoszenia

Załączniki nr 2 i 3

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.