Najważniejszy wyścig w sezonie za nami

2019-06-26

Mistrzostwa Polski, bo o nich mowa odbyły się  tradycyjnie w Raszkowie w woj. Wielkopolskim. Jak co roku frekwencja dopisała i mogliśmy kibicować prawie 500set zawodnikom . Rywalizację zaczęliśmy w sobotę od jazdy indywidualnej na czas . W klasach V  chłopcy brązowy medal wywalczył Krzysztof Gurzyński! 8 miejsce zajął kolega klubowy Hubert Gil. Dziewczęta na 8 miejscu skończyła Natalia Konczalska a 9-ta była Sandra Kaczmarek . Wśród 6 klas najbliżej ukończył zmagania Wojciech Kowalski na 10 miejscu. VII klasy to bardzo dobra jazda Tomka Błażejewskiego, który zajął 4 miejsce! Na 8 miejscu zakończyła rywalizacje Zuzanna Charyga. Niedziela to już start wspólny, gdzie na rundach 8 km można było podziwiać liczny i  szybko przejeżdżający peleton. W V klasach po zaciętym finiszu koszulkę Mistrza Polski zdobył Krzysztof Gurzyński. Wśród dziewcząt Natalia Konczalska kończy rywalizację na 7 miejscu, a 10-ta melduje się Sandra Kaczmarek. W klasach VI najlepiej spisała się Oliwia Gerc, która zafiniszowała na 7 miejscu.  Oprócz wymienionych wyżej zawodników skład uzupełniał Bartosz Zientarski.

Dziękujemy zawodnikom za poświęcenie i walkę do samego końca .Przyjeżdżamy z dwoma medalami i licznymi miejscami w pierwszej 10tce co uważamy ze mega sukces!.