OFERTA PRACY dla Ratowników Wodnych

2018-06-08

Urząd Gminy w Obrowie zleci pracę dla 2 Ratowników Wodnych

Wymagania:

Wykształcenie: m.in. zawodowe
Umiejętności i uprawnienia: kurs Ratownika WOPR, kurs Pierwszej Pomocy

Zadania:

Obserwacja plaży i jeziora w Osieku nad Wisłą - podejmowanie akcji ratowniczej

Lokalizacja: jezioro Osiek nad Wisłą gm. Obrowo

Oferujemy:

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Czas trwania umowy: od 23.06.2018r. do 31.08.2018r.

Kontakt:

Urząd Gminy Obrowo
Obrowo ul. Aleja Lipowa 27; 87-126 Obrowo
Osoba do kontaktu: Żaneta Rumińska
Telefon: 56 678 60 22 wew. 168
E-mail: obrowo@obrowo.pl

Oferty (wraz z kopiami potwierdzającymi uprawnienia) należy składać w Urzędzie Gminy Obrowo ul. Aleja Lipowa 27,  87-126 Obrowo pokój nr 36 lub przesłać pocztą z dopiskiem Oferta Pracy – Ratownik Wodny.