OFERTA PRACY DLA RATOWNIKÓW WODNYCH

OFERTA PRACY DLA RATOWNIKÓW  WODNYCH
2019-06-11

Urząd Gminy w Obrowie zleci pracę dla 2 Ratowników Wodnych

Wymagania: Umiejętności i uprawnienia: kurs Ratownika WOPR, kurs Pierwszej Pomocy

Zadania: Obserwacja plaży i jeziora w Osieku nad Wisłą - podejmowanie akcji ratowniczej

Lokalizacja: jezioro Osiek nad Wisłą, gmina Obrowo

Oferujemy:

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Czas trwania umowy: od 1.07.2019r. do 31.08.2019r.

Kontakt:

Urząd Gminy w Obrowie

Obrowo, ulica Aleja Lipowa 27, 87-126 Obrowo

Kontakt: 56 678 60 22 wew. 168 lub obrowo@obrowo.pl

Oferty ( wraz z kopiami potwierdzającymi uprawnienia) należy składać do  21 czerwca 2019r. do godz. 14.15 w sekretariacie Urzędu Gminy Obrowo, ul. Aleja Lipowa 27, 87-126 Obrowo lub przesłać pocztą z dopiskiem Oferta Pracy - Ratownik Wodny.