Oferta pracy na terenie Głogowa

2016-07-28

Agencja Zatrudnienia GP People, dla swojego Klienta z branży spożywczej, poszukuje Kandydata na stanowisko: Magazynier

Wymagania niezbędne:

- uprawnienia na wózki widłowe
- aktualna książeczka sanepidowska
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- dyspozycyjność

Opis stanowiska:
- prace magazynowe
- obsługa wózka widłowego czołowego

Oferujemy:
- możliwość nabycia cennego doświadczenia w prowadzeniu wózka widłowego
- szansę na nawiązanie długoterminowej współpracy w oparciu o umowę o pracę
- dodatkowe ubezpieczenie NNW

Tel. 566 510 470 Email: pbaranska@gppeople.pl

Rodzaj pracy: pełny etat

Osoba kontaktowa: Paulina Barańska