Ogólnopolski Turniej Karate WKF

2019-05-06

27 kwietnia w Paterku koło Nakła odbył się Ogólnopolski Turniej Karate WKF - Puchar Krajny i Pałuk. W zawodach uczestniczyło 270 zawodników z 22 klubów  z terenu Polski. Nasza reprezentacja w składzie : Aron Banaś, Igor Wałasz,Bartosz Przewięźlikowski, Jakub Orłowski, Filip Łężyk, Mateusz Dąbrowski, Wojciech Tupalski i Jakub Tupalski zdobyła łącznie 8 medali.

W konkurencji kata drużynowe Mateusz, Filip i Kuba Orłowski zdobyli srebrny medal.

W konkurencjach indywidualnych kata, brązowe medale zdobyli : Mateusz Dąbrowski, Wojciech Tupalski. W kumite brąz zdobyli : Wojciech Tupalski, Bartosz Przewięźlikowski i Filip Łężyk ( w wyższej kategorii wagowej !!! ) Srebrne medale w kumite zdobyli, Igor Wałasz w siedmiolatkach i Filip Łężyk w swojej kategorii wagowej.

Wydarzenia, które czekają na nas w maju.

6 i 7 maja egzamin na stopnie uczniowskie w karate Shotokan

18 / 19 maja Central Poland Open Pleszew

24 i 25 maja staż karate z Tomaszem Grąbczewskim , byłym trenerem kadry narodowej, 29 krotnym mistrzem Polski i 5 krotnym mistrzem Świata !!!

Staż odbędzie się w Toruniu i Mistrz przyjeżdża na nasze zaproszenie (udział naszych zawodników jest obowiązkowy, WSZYSTKICH oczywiście za darmo)