Porozmawiajmy o konsultacjach w 2021 roku

Porozmawiajmy o konsultacjach w 2021 roku
2020-11-05

Wójt Wieczyński zaprasza do rozmowy o Rocznym  Programie Współpracy Gminy Obrowo z organizacjami pozarządowymi na rok 2021.

Rozpoczynamy konsultacje „Rocznego  Programu Współpracy Gminy Obrowo z organizacjami pozarządowymi na rok 2021".

Konsultacje kierujemy do organizacji pozarządowych, które obejmują swoim obszarem naszą gminę. Będziemy je prowadzić poprzez formularze ankietowe, które prosimy składać w sekretariacie urzędu gminy w Obrowie lub słać na adres obrowo@obrowo.pl.

Konsultacje rozpoczną się  5 listopada 2020 roku i potrwają do 17 listopada br.

Zarządzenie nr 87/2020 Wójta Gminy Obrowo z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji dotyczących projektu „Rocznego  Programu Współpracy Gminy Obrowo z organizacjami pozarządowymi na rok 2021"

Formularz zgłaszania opinii do projektu

Projekt uchwały Rady Gminy Obrowo sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy Gminy Obrowo z organizacjami pozarządowymi, radami działalności pożytku publicznego i podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.