Przegrywamy w trudnych warunkach atmosferycznych 0:1

2020-08-23

Wystartowała liga piłkarska. KS Orzeł Głogowo przegrał na wyjeździe 0:1. Zabrakło szczęścia: mimo przewagi naszych zawodników i kilku świetnych akcji nie udało się zdobyć gola.

22 sierpnia wystartowała liga piłkarska. KS Orzeł Głogowo rozpoczął rozgrywki od meczu wyjazdowego z LZS Bobrowo. - Od początku dominowała na boisku ciężka fizyczna gra. Warunki atmosferyczne nie pozwały nam na płynne rozgrywanie piłki. Bramka wpadła koło 30 minuty po rzucie wolnym. W drugiej połowie zabrakło nam szczęścia: mimo przewagi naszych zawodników i kilku świetnych akcji nie udało się zdobyć gola. Nie odzyskaliśmy stratyrelacjonuje Sebastian Kamiński, jeden z zawodników KS Orzeł Głogowo.

Kolejny mecz Orły grają 29 sierpnia na stadionie w Głogowie. Przeciwnikiem będzie Victoria Lisewo. Początek meczu o g. 17.00.

Zdjęcia: profil facebookowy LZS Bobrowo