PRZERWY W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
2017-03-29
W związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych zostaną pozbawieni napięcia niżej podani odbiorcy.
Data | Godz. | Adres |
03.04.2017 | 08.00-11.00 | Stacja Krobia 13 ul. Jaśminowa, Długa, Owocowa |
07.30-11.30 | Stacja Mierzynek 10 działki 50/7-8 | |
11.00-16.00 | Stacja Wielka Nieszawka 7 działki nr 557/2,4 557/6 | |
12.00-13.00 | Stacja Antczaka obwód kierunek Antczaka 21-23 | |
08.00-11.00 | Stacja Zębowo 4 | |
11.00-14.00 | Stacja Zębowo 1 | |
13.00-16.00 | Stacja Zębowo 5 | |
10.00-11.00 | Stacja Bogusławki 1 Bogusławki , Warszewice ulica Sąsiedzka | |
13.00-14.00 | Stacja Bogusławki 2 | |
08.30-11.30 | Stacja Szychowo 3 Szychowo , Kowalewo Pomorskie ulica Toruńska | |
11.30-14.30 | Stacja Kowalewo Nowa ulice Konopnickiej, Toruńska | |
11.00-16.00 | Stacja Mała Nieszawka 7 ulice Wodociągowa, Wiosenna, Piaskowa, Dębowa, Kwiatowa, Jesienna, Letnia, Słoneczna | |
04.04.2017 | 08.00-13.00 | Stacja Głuchowo 3 |
08.00-12.00 | Stacja Lulkowo 10 | |
08.00-10.00 | Stacja Zębowo 3 Kolonia | |
10.00-12.00 | Stacja Zębowo 2 Kolonia | |
12.00-13.00 | Stacja Zębowo 5 Kolonia | |
13.00-16.00 | Stacja Mierzynek 6 | |
07.30-12.00 | Stacja Cierpice 1 ul. Spokojna, Parkowa, Cicha | |
07.30-11.00 | Stacja Gostkowo 2 obwód kierunek Morczyny działka nr 139/2 | |
10.00-11.00 | Stacja Frydrychowo 2 | |
13.00-14.00 | Stacja Frydrychowo 3 | |
08.30-14.30 | Stacje Bielsk 3 i 4 | |
05.04.2017 | 08.00-11.00 | Stacja Zębowo Kolonia 1 |
11.00-15.00 | Stacja Zębowo 2 | |
07.30-11.30 | Stacja PKZ obw. Podmurna 54-56 | |
10.00-11.00 | Stacja Kiełpiny 1 | |
13.00-14.00 | Stacja Kiełpiny 2 | |
08.30-14.30 | Stacje Lipienica 1 i Chełmonie 6 | |
09.00-17.00 | Stacja Zamek Bierzgłowski 4 ulice Piastowska, Mieszka I, Przemysława, Chabrowa, B. Chrobrego, Wł. Łokietka | |
06.04.2017 | 07.30-11.30 | Stacja Kaszczorek 7 ul. Kogucia nr 1-10, Dożynkowa 8 b-c |
08.00-11.00 | Stacje Kowalewo 1-go Maja 2, 3, Kowalewo Ogrodnictwo, Szosa Brodnicka, MAL-PAK Zapluskowęsy , Kowalewo Pomorskie ulice Kilińskiego, 1 Maja, Kościuszki | |
07.30-11.30 | Stacja Legnicka ul. Tarnowska, Sanocka, Legnicka i przyległe | |
08.00-15.00 | Stacja Grzywna 13 | |
08.00-11.30 | Stacja Willowa ul. Bluszczowa, Willowa, Baśniowa, Piękna, Ptasia, Norwida, Kuncewiczowa, Wierzyńskiego | |
10.00-11.00 | Stacja Nawra 2 | |
13.00-14.00 | Stacja Nawra 3 | |
08.00-14.30 | Stacje Gapa 1, Chełmoniec 1 | |
07.04.2017 | 07.30-11.30 | Stacja Rubinkowo 42 obwód kierunek ORLIK |
09.00-13.00 | Stacja Silno 12 działka nr 173/5 | |
07.00-12.00 | Stacja Łysomice 8 obw. Ogrodnik | |
08.30-14.30 | Stacje Chełmonie 3, Elgiszewo 7 Franksztyn | |
10.00-11.00 | Stacja Głogowo 2 Brzozówka , Głogowo ulice Osikowa, Baśniowa, Osiedlowa, Młodzieżowa, Szembekowo ulica Osiedlowa | |
13.00-14.00 | Stacja Głogowo 4 Głogowo ulice Warszawska, Długa, Górsk ulica Długa | |
08.04.2017 | 08.00-12.00 | Stacja Biuro Projektów kierunek Szosa Chełmińska 26 |