Relacja z Mistrzostw Europy na Węgrzech

2019-09-11

W dniach od 23 do 31 września 2019 roku, w miejscowości Gyor  na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Europy w kickboxingu, Dzieci, Kadetów i Juniorów.

W ME  brało udział blisko 2 000 młodzieży z całego  świata. Nasz kraj reprezentowała 150 osobowa grupa zawodników, w tym z naszego klubu AW Team z Obrowa czwórka naszych podopiecznych. Natalia Maćkiewicz, Oskar Sobański, Grzegorz  Błotnicki i Juliusz Jeneralski.

Cała czwórka godnie reprezentowała nasz kraj na ME.

Julek i Oskar zdobyli kolejne doświadczenia i zajęli Julek 9 miejsce startując w formule kick light, a Oskar 5 miejsce startując w formule low kick.

Natalia poza zdobytymi doświadczeniami, wywalczyła brązowy medal ME w formule light contact.

Natomiast Grzegorz Błotnicki nasz najbardziej uzdolniony zawodnik, startował w dwóch formułach, light  contact gdzie zajął 9 miejsce i w kick light gdzie zajął 1 miejsce i zdobył Mistrza Europy.

Szczere podziękowania za ducha walki i gratulacje dla wszystkich zawodników, a także dla Trenera Andrzeja Maciusiewicza, bez którego te kolejne już sukcesy nie byłby możliwe.

Serdeczne podziękowania dla PZKB za powołania ww zawodników do Kadry i na ME oraz dla wszystkich Trenerów Kadry, którzy sprawowali opiekę na naszymi zawodnikami podczas ME.

Więcej informacji na temat udziału naszych podopiecznych w ME, znajdą Państwo na facebook i stronie internetowej A&W Team Obrowo.