Sezon kolarski Komety Obrowo rozpoczęty

2019-05-07

Dobrze wykonana praca w sezonie przygotowawczym, mądrze rozegrane wyścigi i odrobina szczęścia przyniosły Nam bardzo mocne wejście w sezon szosowy.

27.04 Nowogród był pierwszym wyścigiem  zaliczanym do Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych gdzie nasi kolarze mogli się sprawdzić w ciężkim terenie. Mocnym wejściem popisały się żakinie gdzie Natalia Konczalska zajęła 2 m a Sandra Kaczmarek 6m. Kolejnym udanym startem i zarazem naszym pierwszym zwycięstwem mogli się pochwalić żacy 1m Krzysztof Gurzyński i 2 m Hubert Gil. Czwarte podium zdobył Tomasz Błażejewski , który wśród młodzików był 3-ci.

1.05.Toruń (Motopark), kryterium na torze Rolly Crosowym o długości 850metrów. Odbyły się dynamiczne i zarazem widowiskowe zawody. Kometa tradycyjnie wystawiła swoich podopiecznych w 4 kategoriach: żakini (Sandra Kaczmarek 2 miejsce), żak(Hubert Gil 2miejsce), młodziczka, młodzik (Tomasz Błażejewski 3miejsce).

3.05.Lubawa Kryterium uliczne , które przebiegało krętymi ulicami tego pięknego miasta. Start i Meta ulokowane były na kostce brukowej , gdzie było pokonywane kilka razy w każdej kategorii. I  tu znowu Kometa pokazała swoją siłe! W żakiniach 3 miejsce zajęła Sandra Kaczmarek , w żakach Hubert Gil był drugi a 3 miejsce w młodzikach zajął Tomasz Błażejewski. Wspomniana trójka jest w wysokiej formie, którą potwierdza na każdym wyścigu.