Ponad 40 dzieci z gminy Obrowo wzięło udział w „Feriach z Feniksem”. W programie ferii były zabawy sportowe, plastyczne, wspólne wyjazdy do kina, do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i wyjście na pizzę.
więcej
2020-02-01

OSP Osiek nad Wisłą na podium

Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Osieka nad Wisłą zajęła 3. miejsce w VIII Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Toruńskiego.
więcej
2020-01-13

Miśki z Brzozówki górą

Kategoria:   Sport,  Informacje
Drużyna Miśki Brzozówka zwyciężyła w II turnieju gminy Obrowo w piłce siatkowej dorosłych. Kabanosy z Głogowa prowadzą w klasyfikacji turniejowej.
więcej
2019-12-09

Drugi turniej tenisa stołowego

Kategoria:   Galeria,  Sport
08 grudnia 2019 r. na hali sportowej w Obrowie rozegrano drugi w tym sezonie turniej tenisa stołowego w gminie Obrowo. Zwyciężył Piotr Zieliński z Brzozówki przed Wojciechem Kowalskim z Kazimierzewa i Krzysztofem Gużyńskim z Głogowa. W grupie do lat 15 tryumfował Bartosz Lorenc z Obrowa, a w kategorii kobiet – Agnieszka Rutkowska z Łążyna II.
więcej
2019-12-02

Półfinał wojewódzki unihokeja

Uczennice Szkoły Podstawowej w Łążynie II reprezentowały swoją szkołę oraz gminę Obrowo w półfinałach wojewódzkich w unihokeju w miejscowości Wojnowo (Igrzyska dzieci kl. IV-VI).
więcej
2019-11-25

Turniej siatkówki

Kategoria:   Sport,  Galeria
Kabanosy Głogowo zwycięzcami pierwszego turnieju piłki siatkowej dorosłych rozegranym 24 listopada na hali sportowej w Brzozówce. Drużyna z Głogowa pokonała zespół z Łążynka 3 : 2 (-23;-14;19-;18-;-12).