W związku z covid zamykamy PSZOK w Dobrzejewicach

W związku z covid zamykamy PSZOK w Dobrzejewicach
2020-11-09

U jednego z pracowników oczyszczalni w Dobrzejewicach, gdzie mieści się również PSZOK, potwierdzono obecność koronawirusa. W związku z tym wszystkie osoby obsługujące punkt skierowano na kwarantannę. PSZOK będzie nieczynny do odwołania.

Jeden z pracowników oczyszczalni ścieków w Dobrzejewicach, gdzie mieści się również punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych, ma pozytywny wynik testu w kierunku koronawirusa. W związku z tym wszystkie osoby obsługujące punkt skierowano na kwarantannę. PSZOK pozostanie zamknięty do odwołania.

W Urzędzie Gminy Obrowo nadal załatwiać można natomiast wszystkie sprawy. Referaty wykonują swoje zadania, mimo że znaczna część urzędników pracuje zdalnie lub przebywa na kwarantannie. Wójt i sekretarz nadal spotykają się z mieszkańcami. – W urzędzie przybywa osób zarażonych koronawirusem, dlatego prosimy, aby Państwo – w trosce o swoje i nasze zdrowie – rozważyli faktyczną konieczność osobistej wizyty u nas. Większość spraw da się obecnie załatwić za pośrednictwem internetu i warto z tej możliwości korzystać  mówi wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.