XXII sesja Rady Gminy on-line: 4 listopada godz. 10.00

XXII sesja Rady Gminy on-line: 4 listopada godz. 10.00
2020-11-02

Wśród tematów jest m.in. przekazanie zainteresowanej firmie części działki w Osieku nad Wisłą. Jest to konieczne do budowy sieci światłowodowej, umożliwiającej dostęp do szybkiego internetu mieszkańcom miejscowości.

W programie sesji jest 17 punktów. Wśród tematów, którymi zajmą się radni, jest m. in. określenie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji  oraz zmiana budżetu gminy na 2020 rok. Radni zajmą się również projektem uchwały dotyczącej bezprzetargowego przekazania w najem spółce ETH Sieci komputerowe z Torunia części działki w Osieku nad Wisłą. Na działce tej miałaby zostać posadowiona szafa teletechniczna, konieczna do budowy sieci światłowodowej, umożliwiającej dostęp do szybkiego internetu mieszkańcom Osieka nad Wisłą.

Rajcy rozpatrzą także uchwałę w sprawie udziału gminy w projekcie „Kujawsko – Pomorska Teleopieka”. Liderem projektu jest województwo kujawsko – pomorskie, a nasza gmina jest jednym z 80 partnerów projektu.

Porządek sesji

Sesja będzie transmitowana pod dotychczasowym linkiem

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.