Zapowiedź budowy nowych ciągów pieszo - rowerowych

Zapowiedź budowy nowych ciągów pieszo - rowerowych
2015-10-01
Nie da się zrealizować takiej inwestycji samodzielnie bez szerokiego partnerstwa i współpracy, podkreślił w Sąsiecznie starosta toruński Mirosław Graczyk. 
Budowa dróg rowerowych to niebagatelny wydatek dla każdego samorządu, ale jak podkreślił wójt Andrzej Wieczyński, są to inwestycje potrzebne nie tylko dla bezpieczeństwa mieszkańców obu gmin, ale także wpływają na aktywny wypoczynek społeczności lokalnych i odwiedzających nasze samorządy turystów, których z roku na rok przybywa.
W uroczystym podpisaniu deklaracji partnerstwa, udział wzięła Policja, radni gminni i powiatowi oraz licznie przybyli mieszkańcy gminy Obrowo i Czernikowa, którzy symbolicznymi podpisami na specjalnie przygotowanych planszach, złożyli swoją aprobatę budowy nowych dróg rowerowych z Osieka nad Wisłą przez Sąsieczno, Zimny Zdrój do Czernikowa i Mazowsza, a następnie do Łążyna II i Dobrzejewic, a także odcinek drogi rowerowej z Osieka nad Wisłą do Obrowa. 

x

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.