Zdjęcie Magdy Majewskiej z Zawał nagrodzone

Zdjęcie Magdy Majewskiej z Zawał nagrodzone
2020-11-07

Zdjęcia Magdy Majewska z Zawał zostały kolejny raz docenione  w ogólnopolskim konkursie. Tym razem 2 miejsce zajęło zdjęcie ciżmówki, niewielkiego grzyba rozwijającego się na szczątkach roślin lub obumarłych drzew.

Magda Majewska z Zawał specjalizuje się w fotografii przyrodniczej w mikroskali. Jej zdjęcia zdobią książki przyrodnicze, historyczne, a od niedawna również nasze strony internetowe, profile i "Kurier Obrowa". Ostatnio zdjęcie Magdy Majewskiej zwyciężyło ogólnopolskim konkursie przyrodniczym Perły Polskiej Przyrody.

Zdjęcie ciżmówki, niewielkiego grzyba rozwijającego się na szczątkach roślin lub obumarłych drzew, zajęło drugie miejsce w kategorii "Grzyby".

Zdjęcia naszych artystów można podziwiać na http://www.magdamajewska.pl/index.html oraz na https://foto.mkot.pl/

Nagrodzone zdjęcie ciżmówki

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.