Aktualności

2019-11-26

Goście z Poznania

Kategoria:   Galeria,  Informacje
Wizyta studyjna studentów Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej w Gminie Obrowo zorganizowana przez Karola Piątkowskiego.
więcej
2019-11-25

Nowe kwoty przychodu

Nowe kwoty przychodu
Kategoria:   Informacje
Nowe kwoty przychodu decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych od dnia 1 grudnia 2019 r.
więcej
2019-11-25

Turniej siatkówki

Turniej siatkówki
Kategoria:   Sport,  Galeria
Kabanosy Głogowo zwycięzcami pierwszego turnieju piłki siatkowej dorosłych rozegranym 24 listopada na hali sportowej w Brzozówce. Drużyna z Głogowa pokonała zespół z Łążynka 3 : 2 (-23;-14;19-;18-;-12).
więcej
2019-11-25

Mistrzostwa Polski i Turniej Smoka Toruńskiego

Mistrzostwa Polski i Turniej Smoka Toruńskiego
Kategoria:   Galeria,  
W dniu 17 listopada w Toruniu, w Hali Sportowej Uczelnianego Centrum Sportowego UMK, odbyły się XV Mistrzostwa Polski w Karate. W zawodach tych brali udział członkowie klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate ,Komisji Karate Tradycyjnego i Fudokan.
więcej
2019-11-21

Dodatkowe środki dla Lokalnych Grup Działania

Dodatkowe środki dla Lokalnych Grup Działania
Kategoria:   Informacje
Aktywność, zaangażowanie, ciężka praca to wszystko przyczyniło się do zrealizowania określonych celów, a tym samym otrzymania dodatkowych środków, z przeznaczeniem na rewitalizację społeczno-gospodarczą miejscowości wiejskich.
więcej
2019-11-18

Turniej tenisa stołowego

Turniej tenisa stołowego
Kategoria:   Galeria,  Sport
17 listopada 2019 r. na hali sportowej w Brzozówce rozegrano w gminie Obrowo pierwszy w tym sezonie turniej tenisa stołowego. Zwyciężył Piotr Zieliński z Brzozówki przed Michałem Sumińskim z Czernikowa i Krzysztofem Szynkarewiczem z Młyńca I.
więcej
2019-11-18

Zarządzenie

Zarządzenie
Kategoria:   Z urzędu,  Informacje
Zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Obrowo w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2020r.
więcej
2019-11-15

Gminny turniej tenisa stołowego

Kategoria:   Sport,  Informacje
W dniu 17 listopada 2019 roku na hali sportowej w Brzozówce od godz. 10 zostanie rozegrany turniej ping ponga w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i starsi. Zapisy w dniu zawodów.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.